Transport zmarłych – Szwecja

section-6c7c018

Transport zmarłych ze Szwecji i do Szwecji

Pomagamy rodzinom w sprowadzeniu zmarłych ze Szwecji do Polski. Organizujemy także transport zmarłych z Polski do Szwecji.

Wielokrotnie wspieraliśmy rodziny w załatwieniu formalności koniecznych do sprowadzenia osoby zmarłej ze Szwecji do Polski, mamy w tym duże doświadczenie.

Pomagamy zarówno w dopełnieniu wszystkich formalności, jak i w organizacji transportu osoby zmarłej ze Szwecji do wskazanego miasta w Polsce.

Kompleksowo organizujemy także pochówek na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu. Jeśli pogrzeb ma się odbyć w innym mieście, wskażemy sprawdzony zakład pogrzebowy godny zaufania.

Ile kosztuje sprowadzenie zwłok ze Szwecji?

Koszt transportu zwłok ze Szwecji do Polski ustalamy indywidualnie w zależności od zakresu usługi i regionu kraju, z którego sprowadzamy ciało. Przystępujemy do realizacji zlecenia po przedstawieniu wszystkich kosztów. Jeśli mogą pojawić się nieoczekiwane wydatki, zawsze o tym informujemy. Transparentność działań jest naszym priorytetem.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami pod całodobowym numerem telefonu +48 512 013 940 lub napisz mail na adres: funeraloffice1@gmail.com . Wyczerpująco na wszystko odpowiemy.

Transport zmarłych ze Szwecji do Polski

Kompleksowo zorganizujemy transport ciała ze Szwecji do Polski. Wspomożemy Cię także w organizacji pochówku na terenie Polski.

Zadzwoń na całodobowy numer telefonu +48 512 013 940 lub napisz mail na adres: funeraloffice1@gmail.com.

Niezwłocznie przystąpimy do procedury transportu ciała z Polski do Szwecji.

Niezależnie od ceny świadczone przez nas usługi zachowują ten sam wysoki poziom.
Call Now Button