Transport zmarłych – Niemcy

section-6c7c018

Transport zmarłych z Niemiec

Zajmujemy się zarówno transportem zmarłych z Niemiec do Polski, jak i transportem zmarłych z Polski do Niemiec.

Polacy od wielu lat chętnie wyjeżdżają do Niemiec, głównie w celach zarobkowych. Osiedlają się tam na wiele lat, zakładają domy, jednak najczęściej po śmierci wyruszają w ostatnią drogę do ojczyzny.

Jeśli śmierć osoby nastąpiła w Niemczech i chcesz pochować bliskiego w rodzinnym mieście w Polsce, stajesz przed koniecznością transportu ciała z Niemiec do Polski.

Nasz Zakład Pogrzebowy Przymorze zajmie się kompleksową opieką nad sprowadzeniem ciała z Niemiec do Polski.

Możemy Cię wesprzeć w zakresie:

  • załatwienia formalności w urzędach niemieckich
  • organizacji kremacji
  • organizacji transportu zwłok z Niemiec do Polski

Po przybyciu ciała z Niemiec do Polski, możemy zorganizować ceremonię pogrzebową na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic. Jeśli pogrzeb ma się odbyć w innym mieście na terenie Polski, polecimy Ci zakład pogrzebowy godny zaufania.

Ile kosztuje transport zwłok z Niemiec do Polski?

Ostateczny koszt transportu zwłok z Niemiec do Polski jest uzależniony od wielu czynników, m.in. od zakresu usługi, miejsca dowozu, innych nieprzewidzianych kwestii.

Jeśli zdecydujesz się na sprowadzenie bliskiej osoby z naszym domem pogrzebowym, gwarantujemy pełną transparentność kosztów, nic Cię nie zaskoczy. Działania podejmujemy dopiero po akceptacji kosztów. Jeśli pojawią się nieoczekiwane opłaty, będziemy Cię niezwłocznie o nich informować.

Wesprzemy Cię także w formalnościach niezbędnych do otrzymania zasiłku pogrzebowego. Wysokość zasiłku w Polsce to 4000 złotych.

Transport zwłok z Polski do Niemiec

Kompleksowo zorganizujemy transport ciała z Polski do Niemiec.

Jeśli śmierć nastąpiła w Polsce, a chcesz pochować bliskiego w Niemczech, musisz zorganizować transport ciała z Polski do Niemiec.

Wesprzemy Cię w tym trudnym momencie.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz: +48 512 013 940 lub napiszesz: funeraloffice1@gmail.com.

Niezwłocznie rozpoczniemy procedurę organizacji transportu ciała z Polski do Niemiec.

Wesprzemy Cię zarówno w sprawach formalnych i urzędowych oraz w logistyce międzynarodowego transportu zmarłych.

Dajemy Ci możliwość skupienia się na sobie i rodzinie w tym trudnym momencie. Zajmiemy się kompleksowo ostatnią drogą bliskiej Ci osoby.

Jeśli zmarły ma być skremowany, zorganizujemy kremację w Polsce, a następnie przetransportujemy urnę z prochami z Polski do Niemiec.

Ile kosztuje transport zwłok z Polski do Niemiec?

Ostateczny koszt usługi podamy po ustaleniu zakresu zlecenia. Dajemy Ci gwarancję transparentności kosztów, nic Cię nie zaskoczy.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami pod całodobowym numerem telefonu +48 512 013 940 lub napisz mail na adres: funeraloffice1@gmail.com. Wyczerpująco na wszystko odpowiemy.

Niezależnie od ceny świadczone przez nas usługi zachowują ten sam wysoki poziom.
Call Now Button