Transport zmarłych – Irlandia

section-6c7c018

Transport zmarłych z Irlandii do Polski oraz z Polski do Irlandii

Transport zmarłej osoby z Irlandii do Polski oraz transport zwłok z Polski do Irlandii może odbyć się drogą lotniczą lub wodno-lądową. Wybór rodzaju transportu należy do rodziny.

Mamy doświadczenie w sprowadzaniu zwłok z Irlandii do Polski. Z racji wielu naszych rodaków mieszkających w Irlandii, jest to dość częsta procedura, której się podejmujemy. Nasze karawany często kursują na trasie Polska-Irlandia oraz Irlandia-Polska.

Jak wygląda sprowadzenie zwłok z Irlandii do Polski?

Sprowadzenie ciała z Irlandii wymaga spełnienia wielu formalności, w których Cię wyręczymy.

Potrzebujemy wypełnionego upoważnienia, po otrzymaniu którego niezwłocznie przystąpimy do realizacji procedury sprowadzenia zwłok z Irlandii do Polski.

Ile kosztuje sprowadzenie zwłok z Irlandii do Polski?

Koszt transportu zwłok z Irlandii do Polski jest płynny i zależy od wielu czynników, jak wybór środka transportu, miasto, z którego i do którego mamy przetransportować ciało czy zakres zlecenia.

Możemy Ci jednak zagwarantować, że z naszym rodzinnym zakładem pogrzebowym nic Cię nie zaskoczy w kwestii finansowania. Działamy transparentnie, po pełnej akceptacji kosztów.

Irlandia oferuje możliwość otrzymania zapomogi pogrzebowej (odpowiednik polskiego zasiłku pogrzebowego). Pomożemy Ci w organizacji dokumentów oraz dopełnienia niezbędnych formalności związanych z planowaniem pogrzebu w Polsce.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami:

Niezwłocznie przystąpimy do procedury sprowadzenia zwłok z Irlandii do Polski.

Na miejscu pomożemy Ci w organizacji spraw pogrzebowych. Możemy zorganizować uroczystość pogrzebową na terenie Trójmiasta lub okolic lub polecić godny zaufania dom pogrzebowy na terenie Polski.

Transport zmarłych z Polski do Irlandii

Jeśli  śmierć nastąpiła w Polsce, a pogrzeb ma się odbyć w Irlandii, stoisz przed koniecznością organizacji transportu ciała z Polski do Irlandii.

Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie zmarłych. Kompleksowo zorganizujemy transport ciała z Polski do Irlandii.

Oferujemy wsparcie zarówno w organizacji kremacji w Polsce i przewiezieniu urny z prochami do Irlandii, jak i w przewozie zmarłego z Polski do Irlandii w specjalistycznej trumnie z metalowym wkładem.

Ile kosztuje transport zwłok z Polski do Irlandii?

Ostateczny koszt usługi podajemy po ustaleniu pełnego zakresu zlecenia. Jednak możesz liczyć na pełną transparentność kosztów. Do działania przystępujemy po akceptacji kosztów.

Skontaktuj się z nami pod całodobowym numerem telefonu +48 512 013 940 lub napisz mail na adres: funeraloffice1@gmail.com

Wyczerpująco na wszystko odpowiemy.

Niezależnie od ceny świadczone przez nas usługi zachowują ten sam wysoki poziom.
Call Now Button