Transport zmarłych – Holandia

section-6c7c018

Transport zmarłych z Holandii i do Holandii

Sprowadzenie zwłok do Polski to niełatwa sprawa, wymagająca dopełnienia wielu skomplikowanych formalności. Wesprzemy Cię w tym. Mamy wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym przewozie zmarłych. Zorganizujemy transport zwłok z Holandii do Polski.

By sprowadzić ciało z Holandii do Polski należy zorganizować niezbędne dokumenty - zajmiemy się tym w Twoim imieniu. Potrzebujemy jedynie upoważnienia.

Ile kosztuje sprowadzenie zwłok z Holandii do Polski?

Na koszt sprowadzenia ciała z Holandii składa się wiele czynników. Analizujemy je indywidualnie. Dlatego ostateczny koszt transportu ciała z Holandii do Polski podajemy, znając pełen zakres usługi oraz dokładnie określając miejsce, z którego odbieramy ciało oraz punkt docelowy w Polsce.

Przed rozpoczęciem realizacji każdego zlecenia, podajemy pełen zakres kosztów do akceptacji - działamy transparentnie.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami pod całodobowym numerem telefonu +48 512 013 940 lub napiszesz mail na adres: funeraloffice1@gmail.com. Przystąpimy do procedury przewozu ciała z Holandii do Polski.

Transport zmarłych z Polski do Holandii

Kompleksowo zorganizujemy transport ciała z Polski do Holandii. Wspomożemy Cię także w organizacji pochówku na terenie Polski.

Zadzwoń na całodobowy numer telefonu +48 512 013 940 lub napisz mail na adres: funeraloffice1@gmail.com.

Niezwłocznie przystąpimy do procedury przewozu ciała z Polski do Holandii.

Niezależnie od ceny świadczone przez nas usługi zachowują ten sam wysoki poziom.
Call Now Button