Transport zmarłych – Anglia

section-6c7c018

Transport zmarłych z Anglii i do Anglii

Kompleksowo zorganizujemy sprowadzenie zwłok z Anglii oraz transport zmarłych z Polski do Anglii.

Anglia to kraj, w którym mieszka wielu naszych rodaków. Wyjeżdżają w celach zarobkowych lub edukacyjnych - zakładają tam rodziny i osiedlają się na stałe. Obecnie w Anglii żyje ponad 800 000 Polaków. Tak duża liczba obywateli mieszkających w UK sprawia, że jest to także jedna z najczęstszych tras, jakie pokonują nasze karawany.

Gdy śmierć nastąpiła w Anglii, a chcesz pochować bliską osobę w Polsce, stajesz przed koniecznością transportu ciała z Anglii do Polski.

Skorzystaj z usług naszego zakładu pogrzebowego.

Możesz na nas liczyć w zakresie:

  • załatwienia spraw formalnych i administracyjnych (organizacja pozwolenia na przewóz zwłok, sprawy urzędowe),
  • organizacji transportu zmarłego z Anglii do wybranego miejsca w Polsce.

Po wyjściu Anglii z Unii Europejskiej zmieniły się procedury oraz wymagane dokumenty. Jesteśmy na bieżąco z zachodzącymi zmianami w transporcie zmarłych do Anglii i z Anglii do Polski. Sprawnie poruszamy się w nowych regulacjach administracyjnych.

Zapewniamy specjalistyczne trumny z metalowym wkładem, które są obowiązkowe w międzynarodowym transporcie zmarłych. Dbamy, by ciało zmarłego zostało starannie i z szacunkiem przygotowane do ostatniej drogi. Jeśli zdecydujesz się na kremację i przewiezienie prochów zmarłego z Anglii do Polski, wesprzemy Cię w organizacji formalności i procedury kremacyjnej.

Działamy sprawnie, profesjonalnie oraz transparentnie. Będziemy informować Cię o wszystkim na bieżąco, także o kosztach, które z nami nigdy Cię nie zaskoczą.

Wystarczy, że do nas napiszesz: funeraloffice1@gmail.com lub zadzwonisz: +48 512 013 940.

Zajmiemy się wszystkim w temacie transportu zwłok z Anglii do Polski. Odciążymy Cię zarówno w sprawach urzędowych, jak i logistycznych.

Ile kosztuje sprowadzenie zwłok z Anglii?

Ostateczną cenę transportu zmarłego z Anglii możemy podać, znając zakres usługi oraz miejsce w Polsce, do którego transportujemy ciało.

Zapewniamy transport zmarłych, a następnie pełną ofertę usług pogrzebowo-cmentarnych. Niezależnie od miejsca, w którym nastąpiła śmierć, procedury przeprowadzamy z drobiazgową starannością. Dbamy  o przestrzeganie przepisów obowiązujących w danym kraju.

Transport zwłok z Polski do Anglii

Kompleksowo zorganizujemy także transport zwłok z Polski do Anglii.

Jeśli śmierć nastąpiła w Polsce, a chcesz, żeby bliski spoczął w Anglii, potrzebujesz firmy pogrzebowej, która zaopiekuje się Tobą i wspomoże Cię w realizacji formalności.

Nasz rodzinny zakład pogrzebowy wesprze Cię w zakresie:

  • organizacji spraw formalnych i uzyskaniu niezbędnych pozwoleń do transportu zmarłego z Polski do Anglii;
  • logistyki przewiezienia ciała z Polski do Anglii.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami:

Niezwłocznie zajmiemy się organizacją transportu Twojego bliskiego z Polski do Anglii. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h.

Jeśli osoba zmarła ma być skremowana, wspomożemy Cię także w organizacji kremacji zmarłego tu w Polsce, a następnie zorganizujemy transport prochów do Anglii.

Ile kosztuje transport zwłok z Polski do Anglii?

Ostateczny koszt zależy od wszystkich okoliczności i pełnego zakresu zlecenia. Gwarantujemy pełną transparentność i przejrzystość kosztów.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami pod całodobowym numerem telefonu +48 512 013 940 lub napisz mail na adres: funeraloffice1@gmail.com . Wyczerpująco na wszystko odpowiemy.

Niezależnie od ceny świadczone przez nas usługi zachowują ten sam wysoki poziom.
Call Now Button