Oferta

section-efbe90b

Międzynarodowy transport zmarłych, transport zwłok

Oferujemy Państwu kompleksową ofertę pogrzebowo-cmentarną
Zapewniamy pełen wachlarz usług

Transport zmarłych

Działamy odpowiedzialnie, etycznie, z dużą empatią.
Pomożemy Ci w sprowadzeniu osoby zmarłej do Polski lub transportem osoby zmarłej z Polski za granicę. Weźmiemy na siebie wszystkie formalności.

Organizujemy transport zwłok do Polski z takich krajów, jak Szwecja, Norwegia, Dania, Wielka Brytania , Irlandia, Holandia, Belgia, Litwa, Łotwa, Estonia, Niemcy, Włochy i Austria. Mamy także doświadczenie w przewozie zmarłych z Hiszpanii i Czech, a także w transporcie zwłok z Polski na Ukrainę.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, wypełnisz ankietę oraz konieczne upoważnienia. Zajmiemy się załatwieniem spraw administracyjnych oraz organizacją transportu.

Organizacja pogrzebu w Gdańsku i Trójmieście

Organizujemy uroczystości pogrzebowe (zarówno wyznaniowe, jak i świeckie) na terenie Gdańska, Trójmiasta, a także okolic. Do organizacji pogrzebu podchodzimy kompleksowo: od rezerwacji terminu pogrzebu, poprzez ceremonię na cmentarzu, po zakup nagrobka. Możemy również doradzić w wyborze biura pogrzebowego w innych miastach.

Kremacje w Gdańsku i Trójmieście

Świadczymy usługi kremacji na terenie Gdańska i okolic. Zajmujemy się pełną obsługą ceremonii kremacyjnych. Dbamy o intymność i kameralność ostatniego pożegnania. W swojej ofercie mamy także urny. Żałobnicy mogą wybrać urnę w naszym biurze na gdańskim Przymorzu.

Pozostałe usługi:

  • Oprawa muzyczna
  • Ubrania do trumny
  • Wiązanki
  • Wieńce
  • Klepsydry
  • Nekrologi

Pełną ofertę znajdziesz na stronie naszego zakładu pogrzebowego PRZYMORZE w GDAŃSKU

Call Now Button