Międzynarodowy transport zwłok

Międzynarodowy transport zwłok

Od wielu lat zajmujemy się sprowadzaniem zmarłych do Polski oraz transportem zmarłych poza granice kraju. Organizujemy transport zwłok do Polski z takich krajów, jak Szwecja, Norwegia, Dania, Wielka Brytania , Irlandia, Holandia, Belgia, Litwa, Łotwa, Estonia, Niemcy, Włochy i Austria. Mamy także doświadczenie w przewozie zmarłych z Hiszpanii i Czech, a także w transporcie zwłok z Polski na Ukrainę. Działamy odpowiedzialnie, etycznie, z dużą empatią.

Pomożemy Ci w sprowadzeniu osoby zmarłej do Polski, biorąc na siebie wszystkie formalności. Skontaktuj się z nami, wypełnij ankietę oraz konieczne upoważnienia, niezwłocznie zajmiemy się załatwieniem spraw administracyjnych oraz organizacją transportu.

Zapewniamy transport zmarłych, a następnie pełną ofertę usług pogrzebowo-cmentarnych. Niezależnie od miejsca, w którym nastąpiła śmierć, wszystkie procedury przeprowadzamy z drobiazgową starannością, dbając o przestrzeganie przepisów obowiązujących w danym kraju.

W celu wyjaśnienia wątpliwości skontaktuj się z nami pod całodobowy numer telefonu +48 512 013 940 lub przesyłając mail na adres: funeraloffice1@gmail.com.  

Call Now Button